Muokataan sivua Muiden maiden Big Brotherit 2012
BBPediasta
Kumoaminen voidaan suorittaa. Varmista alla olevasta vertailusta, että haluat saada aikaan tämän lopputuloksen, ja sen jälkeen julkaise alla näkyvät muutokset.
Nykyinen versio | Oma tekstisi | ||
Rivi 23: | Rivi 23: | ||
|- | |- | ||
| Secret Story 1 || Peru || 20.9.2012 || ? || n. 14 viikkoa || Käynnissä || [http://www.frecuencialatina.com/lacasadelossecretos WWW] || – | | Secret Story 1 || Peru || 20.9.2012 || ? || n. 14 viikkoa || Käynnissä || [http://www.frecuencialatina.com/lacasadelossecretos WWW] || – | ||
|- | |||
| Celebrity Big Brother Indonesia 1 || Indonesia || Syyskuu 2012 || ? || - || Ei alkanut || [http://novatv.bg/shows/view/1058/%D0%92%D0%98%D0%9F-%D0%91%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%8A%D1%80-2012/ WWW] || Ei vahvistettu | |||
|- | |- | ||
| VIP Brother 4 || Bulgaria || 16.09.2012 || ? || n. 2kk || Käynnissä || [http://novatv.bg/shows/view/1058/%D0%92%D0%98%D0%9F-%D0%91%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%8A%D1%80-2012/ WWW] || – | | VIP Brother 4 || Bulgaria || 16.09.2012 || ? || n. 2kk || Käynnissä || [http://novatv.bg/shows/view/1058/%D0%92%D0%98%D0%9F-%D0%91%D1%80%D0%B0%D0%B4%D1%8A%D1%80-2012/ WWW] || – | ||
|- | |- | ||
| Bigg Boss 5 || Intia || 07.10.2012 || Tammikuu 2013 || - || | | Bigg Boss 5 || Intia || 07.10.2012 || Tammikuu 2013 || - || Ei alkanut || [http://biggboss.in.com/ WWW] || – | ||
|- | |||
| Haya ma hawa 1 || Arabimaat || Lokakuu 2012 || 2013 || - || Ei alkanut || [http://http://www.mbc.net/en WWW] || – | |||
|- | |- | ||
| Gran Hermano 8 1 || Argentiina || Marraskuu 2012 || ? || - || Ei alkanut || [http://big-brother.com.ua/ WWW] || – | | Gran Hermano 8 1 || Argentiina || Marraskuu 2012 || ? || - || Ei alkanut || [http://big-brother.com.ua/ WWW] || – |